פרופיל

יורם אברהמוב

פרופ' יורם אברהמוב

מנהל היחידה לאורוגינקולוגיה וכירורגיה אגנית משקמת במחלקת נשים ויולדות במרכז הרפואי ´כרמל´, ומנהל השירות לאורוגינקולוגיה ושיקום רצפת האגן במחוז חיפה וגליל מערבי של שירותי בריאות כללית

פרופ´ יורם אברהמוב, מנהל האתר, הינו בוגר בית הספר לרפואה של האוניברסיטה העברית בירושלים, מומחה בגינקולוגיה ומיילדות בהדסה, ירושלים, ובוגר השתלמות רשמית בת שלש שנים באורוגינקולוגיה וכירורגיה אגנית משקמת באוניברסיטת Northwestern בשיקגו, ארה"ב.

פרופ´ אברהמוב הינו מנהל היחידה לאורוגינקולוגיה וכירורגיה אגנית משקמת במחלקת נשים ויולדות במרכז הרפואי ´כרמל´, ומנהל השירות לאורוגינקולוגיה ושיקום רצפת האגן במחוז חיפה וגליל מערבי של שירותי בריאות כללית. הוא בעל דרגת פרופסור חבר קליני בבית הספר לרפואה של הטכניון בחיפה, והוא גם חבר בהסתדרות הרפואית, באגוד הישראלי לגינקולוגיה ומיילדות, באיגוד האורוגינקולוגי הבינלאומי, ובחברה הישראלית לאורוגינקולוגיה ושיקום רצפת האגן.

פרופ´ אברהמוב פרסם למעלה מ-100 מאמרים ופרקים בספרות הרפואית הבינלאומית והרצה למעלה מ-120 הרצאות בכינוסים רפואיים בארץ ובחו"ל. פרופ´ אברהמוב נבחר על ידי מגזין ´הכי טובים´ של עיתון ´מעריב´ לאחד מששת האורוגינקולוגים הטובים ביותר בישראל לשנת 2012, ולשנת 2013 ולאיש השנה בבריאות של חדשות חיפה והצפון לשנת תשע"ז.

ניתוחים

פרופ´ אברהמוב מבצע ניתוחים בתחומים: אורוגינקולוגיה, כירורגיה אגנית משקמת וכירורגיה גינקולוגית זעיר פולשנית. מרבית הניתוחים מתבצעים בגישה זעיר-פולשנית וכוללים כריתת רחם, כריתת ציסטות שחלתיות, כריתת שחלות, הרמת הרחם, תיקוני צניחת הנרתיק (עם או ללא שימוש ברשת), ניתוחים אסתטיים לשיפור מראה הנרתיק והפות, ניתוחים לבריחת שתן, הסתכלות ישירה לשלפוחית השתן (ציסטוסקופיה), הזרקת טוקסין הבוטולינום לשלפוחית השתן, ופעולות ניתוחיות לכריתת פוליפים רחמיים (היסטרוסקופיה).

לפרופ' אברהמוב יש ניסיון רב גם בטיפול במקרים שכבר נותחו בעבר, לעיתים תוך שימוש בשתלים סינתטיים וביולוגיים שונים (כגון רשתות).

פרופ´ אברהמוב נמנה עם המנתחים של כללית מושלם, מאוחדת עדיף ושיא, לאומית כסף וזהב, וכן של ביטוחי הפניקס, כלל, מגדל, מנורה, הראל ואיילון.

תחומי עיסוק

  • צניחת הרחם והנרתיק
  • בריחת שתן
  • הפרעות אסתטיות בפות ובנרתיק
  • שרירנים רחמיים
  • דימום רחמי בלתי סדיר
  • ציסטות שחלתיות
  • שרירנים ופוליפים ברחם
  • וזיהומים חוזרים בדרכי השתן

*פרופ´ אברהמוב נמנה עם היועצים של כללית מושלם, מאוחדת עדיף ושיא, ולאומית כסף וזהב, וכן של הביטוחים ´הפניקס´, ´כלל´, ´הראל´, ´מגדל´, ´מנורה´ ו- ´איילון´. המרפאה נמצאת במרכז רפואי ´אסותא´ חיפה.

פרופ' יורם אברהמוב- מנהל היחידה לאורוגינקולוגיה וכירורגיה אגנית משקמת, מרכז רפואי 'כרמל' חיפה

צרו קשר עם פרופ' יורם אברהמוב


דילוג לתוכן